ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генсек НАТО: «Чим більше підтримуватимемо Україну, тим швидше закінчиться війна…»

Союзники по НАТО мають постійно підтримувати Україну в її оборонній війні проти російської агресії, незалежно від перебігу ситуації на полі бою.

«Постійна підтримка УКРАЇНИ з боку НАТО, незважаючи на ситуацію на полі бою» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11195-postiina-pidtrymka-ukrayiny-z-boku-nato-nezvazhaiuchy-na-sytuatsiiu-na-poli-boiu

Як передає Укрінформ, про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю німецькому громадському мовнику ARD.

«Я завжди з обережністю ставлюся до прогнозів щодо реальної ситуації на фронті, адже війна за своєю суттю непередбачувана. Єдине, що ми знаємо: чим більше ми будемо підтримувати Україну, тим швидше ця війна закінчиться», – сказав він.

За словами Єнса Столтенберга, «для України було б трагедією, якби президент Путін переміг», але це «було б небезпечно і для нас».

«У наших власних інтересах забезпечити перемогу України», – наголосив генсек НАТО.

Він також відзначив значні здобутки України на полі бою за останні місяці.

«За останні місяці на фронті мало що змінилося. Українці змогли завдати великих втрат російським військам, атакуючи крилатими ракетами глибоко в тилу ворога, знищуючи літаки і гелікоптери. І вони змогли відтіснити російський Чорноморський флот назад у східну частину Чорного моря. Це означає, що тепер вони можуть тримати морський шлях відкритим для кораблів, які мають перевозити зерно з України через Чорне море. Так що це великі перемоги, навіть якщо вони не змогли посунути лінію фронту», – зауважив Єнс Столтенберг.

Відповідаючи на питання, чи не боїться він того, що ситуація у подальшому може зміниться, генсек НАТО сказав, що «треба бути готовими і до поганих новин».

«Війна має фази, але ми повинні підтримувати Україну і в добрі часи, і в погані. Це війна на виснаження, битва за ефективність, битва за логістику», – зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, раніше генсек НАТО заявив, що українські військові вже здобули великі перемоги, зумівши витіснити російських окупантів з півночі, сходу та півдня та завдавши їм важких втрат.

ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генеральний секретар НАТО. зробив заяву, чи вплинуть події в Ізраїлі на підтримку УКРАІНИ від НАТО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11025-yens-stoltenberh-heneralnyi-sekretar-nato-zrobyv-zaiavu-chy-vplynut-podii-v-izraili-na-pidtrymku-ukrainy-vid-nato

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.