«Постійна підтримка УКРАЇНИ з боку НАТО, незважаючи на ситуацію на полі бою»

ДЖО БАЙДЕН разом із союзниками запевнили, що підтримка України триватиме й надалі ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10916-dzho-bayden-razom-iz-soiuznykamy-zapevnyly-shcho-pidtrymka-ukrainy-tryvatyme-i-nadali

Ситуація на полі бою в Україні складніша, ніж очікували в НАТО, Росія розпочала наступальні операції з оточення Авдіївки, визнав генсек альянсу Єнс Столтенберг на прес-конференції у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

РУСЛАН СТЕФАНЧУК, голова ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, закликав підтримати рішення про запрошення УКРАЇНИ до НАТО на Вашингтонському саміті ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10969-ruslan-stefanchuk-holova-verkhovnoyi-rady-ukrayiny-zaklykav-pidtrymaty-rishennia-pro-zaproshennia-ukrainy-do-nato-na-vashynhtonskomu-samiti

«Ми повинні усвідомлювати, що ситуація на полі бою складна. Росія не планує світ, навпаки, ми бачимо, як Росія розпочала наступальні операції, наприклад, навколо Авдіївки. Але факт, що ситуація складніша, ніж очікувалося, це не аргумент проти допомоги, це аргумент на користь ще більшої допомоги Україні. Ми не можемо дозволити президенту Путіну перемогти, це буде погано для НАТО», – заявив він.

Столтенберг також висловив думку, що Україна «вже завдала Росії тяжких втрат на початку війни».

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ, президент УКРАЇНИ, назвав найкращі гарантії безпеки для УКРАЇНИ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10154-volodymyr-zelenskyy-prezydent-ukrayiny-nazvav-naikrashchi-harantii-bezpeky-dlia-ukrayiny

«Я переконаний, що США продовжуватимуть надавати допомогу Україні. Я їжджу країнами НАТО і отримую те саме послання про підтримку. Тільки останніми днями Німеччина оголосила про нову допомогу, інші країни НАТО також пообіцяли допомогу», – додав Столтенберг.

З середини листопада у Брюсселі перестали згадувати про «настання Києва», жодних публічних висновків із цієї операції ні в НАТО, ні в США не робилося.

Раніше Єврокомісія повідомила, що європейські країни вже надали Києву з початку конфлікту безпрецедентний обсяг допомоги у €83 млрд, США надали Києву лише військову допомогу на майже $45 млрд.

ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генеральний секретар НАТО. зробив заяву, чи вплинуть події в Ізраїлі на підтримку УКРАІНИ від НАТО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11025-yens-stoltenberh-heneralnyi-sekretar-nato-zrobyv-zaiavu-chy-vplynut-podii-v-izraili-na-pidtrymku-ukrainy-vid-nato

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.