СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ повідомила про підозру патріарху РПЦ Кирилу, який благословив рашистів на вбивства українців…

Служба безпеки та Офіс Генерального прокурора зібрали доказову базу на очільника РПЦ Володимира Гундяєва (відомого як Кирил), який сприяє збройній агресії рф та заперечує воєнні злочини окупантів.

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ затримала російських агентів, які шпигували для ворога у прикордонних районах СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11056-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-zatrymala-rosiiskykh-ahentiv-iaki-shpyhuvaly-dlia-voroha-u-prykordonnykh-raionakh-sumshchyny

За даними слідства, московський патріарх входить до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва росії та один із перших публічно підтримав повномасштабну війну проти України.

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ повідомила про підозру російському «політологу» СЕРГІЮ МІХЄЄВУ, який закликав перетворити СУМИ на «мертву зону»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11042-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-povidomyla-pro-pidozru-rosiiskomu-politolohu-serhiyu-mikhyeyevu-iakyi-zaklykav-peretvoryty-sumy-na-mertvu-zonu

Для поширення пропаганди він масово використовує підконтрольні йому релігійні громади РПЦ на території рф, а також представників УПЦ (МП) в Україні.

Крім того, Гундяєв регулярно розповсюджує наративи кремля у вигляді онлайн-проповідей або власних відеокоментарів.

Зокрема задокументовано, що у березні 2022 року на сайті РПЦ було опубліковано «статтю» про літургію, де клірик благословив командуючого росгвардії рф Золотова на війну проти України.

Також наприкінці лютого 2023 року на офіційному ютуб-каналі РПЦ вийшов відеоматеріал, в якому Гундяєв виправдовує окупацію сходу України.

Крім того, патріарх неодноразово давав коментарі пропагандистам з центральних телеканалів росії, в яких підтримував агресивну політику кремля і закликав вірян об’єднатися у війні проти України.

Ініційована СБУ експертиза підтвердила факти злочинної діяльності патріарха РПЦ.

На підставі зібраних доказів Гундяєву повідомлено про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:

ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);

ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників);

ч. 5 ст. 27 та ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни).

Тривають комплексні заходи для притягнення фігуранта до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної агресії рф за матеріалами СБУ розпочато 70 кримінальних проваджень щодо представників УПЦ (МП), з яких 16 – митрополити церкви.

За матеріалами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ 15 років тюрми отримав клірик УПЦ (МП), який «зливав» до фсб інформацію про оборону СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11055-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-15-rokiv-tiurmy-otrymav-kliryk-upts-mp-iakyi-zlyvav-do-fsb-informatsiiu-pro-oboronu-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.