ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генеральний секретар НАТО. зробив заяву, чи вплинуть події в Ізраїлі на підтримку УКРАІНИ від НАТО

Він зауважив, що НАТО ніякої ролі в арабо-ізраїльському конфлікті не відіграє.

НАТО не послабив своєї рішучості надалі підтримувати Україну у війні проти росії на тлі загострення арабо-ізраїльського конфлікту.

ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генеральний секретар НАТО: «Після війни НАТО має бути готовим до стримування агресії проти України» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9902-yens-stoltenberh-heneralnyi-sekretar-nato-pislia-viiny-nato-maie-buty-hotovym-do-strymuvannia-ahresii-proty-ukrainy

Таку заяву зробив генсек Альянсу Єнс Столтенберг в інтерв’ю «Німецькій хвилі».

«Країни НАТО заявили, що стурбовані і вражені жорстокістю терористичної атаки на Ізраїль. Але це не підірве нашої здатності, готовності і рішучості продовжувати підтримувати Україну», – підкреслив Єнс Столтенберг.

Він зазначив, що Альянс підтверджує цю рішучість не тільки «на словах, а й на ділі».

«За останні дні союзники по НАТО зробили нові важливі заяви щодо розширення підтримки України. Німеччина заявила про постачання боєприпасів, систем ППО, до яких відносяться і сучасні установки Patriot», – резюмував Єнс Столтенберг.

ДЖО БАЙДЕН разом із союзниками запевнили, що підтримка України триватиме й надалі ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10916-dzho-bayden-razom-iz-soiuznykamy-zapevnyly-shcho-pidtrymka-ukrainy-tryvatyme-i-nadali

Щодо подій в Ізраїлі, генсек НАТО зазначив, що важливо, щоб під час самооборони Ізраїлю було попереджено загибель цивільних осіб, особливо з урахуванням того, що цей конфлікт може тривати ще тижні.

Він додав, що НАТО ніякої ролі в цьому конфлікті не відіграє, але союзники по НАТО висловили свою підтримку Ізраїлю.

Допомога НАТО Україні

Єнс Столтенберг заявив, що країни-члени НАТО наростять підтримку ЗСУ для проходження складної зими під час бойових дій на лінії фронту.

РУСЛАН СТЕФАНЧУК, голова ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, закликав підтримати рішення про запрошення УКРАЇНИ до НАТО на Вашингтонському саміті ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10969-ruslan-stefanchuk-holova-verkhovnoyi-rady-ukrayiny-zaklykav-pidtrymaty-rishennia-pro-zaproshennia-ukrainy-do-nato-na-vashynhtonskomu-samiti

«НАТО наростить підтримку, щоб допомогти Україні пережити ще одну складну зиму. Це передбачає надання теплого одягу для холодної погоди, можливостей з розмінування, палива та медичного обладнання. Це допоможе мужнім українським військам воювати під час холодів і продовжити тиснути для просування вперед», – підсумував Єнс Столтенберг.

РОЗВІДКА БРИТАНІЇ: Винахідливість Служби безпеки України не дозволяє росії захистити Кримський міст… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11024-rozvidka-brytaniyi-vynakhidlyvist-sluzhby-bezpeky-ukrainy-ne-dozvoliaie-rosii-zakhystyty-krymskyi-mist

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.