РОЗВІДКА БРИТАНІЇ: Винахідливість Служби безпеки України не дозволяє росії захистити Кримський міст…

Дві успішні атаки СБУ на Кримський міст в жовтні 2022 року та липні 2023 року продемонстрували, що росія не здатна захистити цей логістичний об’єкт.

КРИМСЬКИЙ МІСТ уже палає… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/9259-krymskyy-mist-uzhe-palaie

Тож він і надалі перебуватиме під загрозою через винахідливість української спецслужби та військових.

Про це йдеться у останньому звіті розвідки Міноборони Британії. https://twitter.com/DefenceHQ/status/1714879183271211392

«Хоч міст і повністю функціонує, але його використання залишається обмеженим через заходи, введені після першої української атаки в жовтні 2022 року, оскільки вантажівки та паливо продовжують перевозити поромами. Крім того, захист мосту вимагає від росії постійної концентрації великих сил, які могли б бути розгорнуті в інших місцях», – наголошує розвідка Британії.

Вибух на Кримському мосту… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10384-vybukh-na-krymskomu-mostu

Нагадаємо, що СБУ вперше підірвала Кримський міст за допомогою вантажівки з вибухівкою.

А вдруге міст атакували унікальні дрони «Морський малюк», які є власною розробкою СБУ.

Також морські безпілотники підірвали десантний корабель «Олєнєгорський горняк», танкер «SIG» та ракетний корабель «Самум».

А минулого тижня – уразили носій крилатих ракет «Буян» та корабель «Павел Державин».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.