РУСЛАН СТЕФАНЧУК, голова ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, закликав підтримати рішення про запрошення УКРАЇНИ до НАТО на Вашингтонському саміті

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук у зверненні до учасників 69-ої щорічної сесії Парламентської асамблеї НАТО закликав країни-члени НАТО підтримати рішення про запрошення України на вступ в Альянс на Вашингтонському саміті.

Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради, передає Укрінформ.

Насамперед спікер українського парламенту висловив вдячність ПА НАТО за непохитну підтримку України на тлі несправедливого й жорстокого повномасштабного вторгнення Росії, яке триває вже майже 20 місяців.

«Після саміту НАТО у Вільнюсі ми вже маємо починати думати про те, як разом підійдемо до саміту НАТО у Вашингтоні», – наголосив Голова ВР.

Він додав, що мета України – досягти максимального прогресу й отримати запрошення на вступ до НАТО на наступному саміті, коли Альянс святкуватиме свою 75-ту річницю.

«Ми закликаємо членів Альянсу досягти консенсусу у цьому питанні та зробити свій внесок у досягненні такого консенсусу. Кожен голос має значення», – зауважив він.

Руслан Стефанчук наголосив, що Україна буде вдячна за консолідований голос Асамблеї, який заохочуватиме уряди країн-членів Альянсу підтримати рішення про запрошення України до вступу в НАТО на Вашингтонському саміті.

«Ми знаємо, що наш шлях до НАТО лежить через реформи. Відповідно до духу рішень Вільнюського саміту, ми залишаємося відданими порядку денному реформ, який допомагає Україні рухатися вперед до членства у НАТО, зміцнювати наші оборонні спроможності та взаємосумісність з Альянсом», – акцентував Руслан Стефанчук.

Членство УКРАЇНИ в НАТО підтримала АЛБАНІЯ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10861-chlenstvo-ukrayiny-v-nato-pidtrymala-albaniya

Водночас Руслан Стефанчук підкреслив, що наразі всі розуміють, що Збройні сили України – це сучасна армія, яка трансформується безпосередньо на полі бою та відповідає стандартам демократії й прав людини.

«Це шлях, яким ми рухаємося та досягаємо реформ, які не лише необхідні для вступу до НАТО чи Європейського Союзу, але й потрібні українцям», – резюмував голова ВР.

ДЖО БАЙДЕН разом із союзниками запевнили, що підтримка України триватиме й надалі ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10916-dzho-bayden-razom-iz-soiuznykamy-zapevnyly-shcho-pidtrymka-ukrainy-tryvatyme-i-nadali

Як повідомляв Укрінформ, під час онлайн-виступу на сесії Парламентської асамблеї НАТО у Данії Президент України Володимир Зеленський закликав світ бути активнішими у боротьбі з терором і злом, а не відмовчуватися чи удавати, ніби ця агресія не впливає на глобальні справи.

МАЙКЛ МАКФОЛ: «НАТО має надати Україні запрошення до членства на саміті у Вашингтоні у 2024 році» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10777-maykl-makfol-nato-maie-nadaty-ukraini-zaproshennia-do-chlenstva-na-samiti-u-vashynhtoni-u-2024-rotsi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.