Магнітні бурі у жовтні 2023 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУСПІЛЬСТВО щомісячно повідомляє про магнітні бурі…

Магнітні бурі у вересні 2023 року ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10718-mahnitni-buri-u-veresni-2023-roku

Жовтень почався з тривалої магнітної бурі. Сонячна активність 1 і 2 жовтня була слабкою (4 бали), а 3 – 5 жовтня – 5 балів.

Наступна магнітна буря очікується 13-15 жовтня. Її потужність не перевищить 5 балів.

Магнітна буря 23-26 жовтня досягне 3-4 балів.

Сильна магнітна буря очікується 28 жовтня – її сила досягне 6 балів.

Зауважимо, що протягом місяця прогноз може змінитися, оскільки передбачити поведінку Сонця за тривалий період доволі складно.

Щоб мінімізувати вплив геомагнітних бур на здоров'я слід відмовитися від важкої, висококалорійної, гострої їжі і швидкого харчування. А потрібно включити до раціону більше сезонних овочів, фруктів, зелені, горіхів і риби.

У періоди бур краще уникати вживання кави, алкоголю та енергетичних напоїв, а також намагайтеся зменшити кількість викурених цигарок…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.