СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ: головні новини за 3 жовтня 2023 року

СБУ нейтралізувала одну із найбільших агентурних мереж рф за час війни: на Миколаївщині затримано 13 інформаторів ЧИТАТИ ТУТ: (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0JRKEe544RsdM8f6pUjSWwicNM6pjHeM5DqiJ54eEF8uXpqrBGd7owygKyoHFQyfpl)

СБУ та НАБУ затримали на хабарі мера Сум та директора департаменту інфраструктури міста ЧИТАТИ ТУТ: (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid038HsWAEtv2RWfSB3UCubtwLFuzRZBUr7qkfJwEgKhmg4sq4aa4W1LShzP9B4CYGAfl)

За матеріалами СБУ конфісковано активи російського оборонного підприємства на майже 5,5 млн доларів ЧИТАТИ ТУТ: (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid03M65HiQAq6nvAQXLZRZD15oho2FaPvJ676ETuVBexZshBYbjYSU1QSpDzwDxFrERl)

На Київщині СБУ викрила колаборантку, яка працювала на рф під час окупації Херсона ЧИТАТИ ТУТ: (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0ct1bf2UWAYyTSKWv3mGrrQzVkon9oZGFBvvi8jw16CTshcWJf4JAWpTrzNctPsS9l)

З початку року СБУ нейтралізувала майже 4 тис. кібератак на органи влади та критичну інфраструктуру України ЧИТАТИ ТУТ: (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid02eHoqubsY5fQ4StJFk5Mak1bmCmJdtA9aicSoBYSXvFLXQUd4XwiN3qC88McsrooCl)

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ: головні новини за 2 жовтня 2023 року ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10902-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-holovni-novyny-za-2-zhovtnia-2023-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.