СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ: головні новини за 26 вересня 2023 року

СБУ затримала у Херсоні священника УПЦ (МП), який торгував російською зброєю та боєприпасами (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0x3Din49RmT9q44uQQxTMCRfzXVqYkL2yjRtB242tVA5XT5fgT4gH67eVXaiAZP7pl)

СБУ підозрює ексочільника Київводоканалу на розкраданні майже 65 млн бюджетних грн під час боїв за столицю (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid02vEhpXeKr3jC8GiXDFbprygpeuAQ6jznPG5GEfQKitJwKgj7NwUWjjuMahuV5R9xhl)

СБУ викрила російського інформатора, який збирав розвіддані про українські війська та критичну інфраструктуру на кордоні з рф (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0krjJFNtbGggT32485HZjd4omeHWG9XwHubkvak91gMRQEJ5qt32wuQ7J2q5So5itl)

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка «зливала» позиції ЗСУ під час боїв за Бахмут (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0336fcuQDgsASr37tDs4zLdL2PrNQmCRKaqy6KJGQv8SLy2E2rt6v3FoyYDqPAgP5Tl)

Головні події в роботі СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ сьогодні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10848-holovni-podii-v-roboti-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-sohodni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.