Членство УКРАЇНИ в НАТО підтримала АЛБАНІЯ…

Президент україни Володимир Зеленський у Нью-Йорку підписав із Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України.

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ, президент УКРАЇНИ, назвав найкращі гарантії безпеки для УКРАЇНИ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10154-volodymyr-zelenskyy-prezydent-ukrayiny-nazvav-naikrashchi-harantii-bezpeky-dlia-ukrayiny

«Сьогодні у Нью-Йорку Президент України Володимир Зеленський підписав з Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України», – зазначив Ігор Жовква, заступник глави ОП.

Він підкреслив, що Албанія, яка як непостійний член наразі головує в Раді Безпеки ООН і є членом НАТО з 1999 року, стала 25-ю країною, що формалізувала чітку підтримку членства України в Альянсі.

У Парламентській асамблеї НАТО одностайно визнали злочини росії проти УКРАЇНИ геноцидом, а терористичний режим в росії – рашизмом… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10117-u-parlamentskii-asamblei-nato-odnostaino-vyznaly-zlochyny-rosii-proty-ukrainy-henotsydom-a-terorystychnyi-rezhym-v-rosii-rashyzmom

«Символічно це сталося напередодні річниці Спільного звернення Президента, Голови Верховної Ради і Прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору від 30 вересня 2022 року щодо подання Україною заявки на членство в НАТО», – вважає заступник очільника ОП.

За його словами, декларацією Албанія підтримала набуття Україною членства в НАТО і залишається повністю відданою підтримці України на її шляху до повної євроатлантичної інтеграції.

УКРАЇНА офіційно приєдналася до Центру НАТО з питань співробітництва в галузі кіберзахисту (CCDCOE) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10073-ukrayina-ofitsiino-pryiednalasia-do-tsentru-nato-z-pytan-spivrobitnytstva-v-haluzi-kiberzakhystu-ccdcoe

Також Ігор Жовква, розповів, що у документі Албанія засвідчила готовність щодо надання Україні політичної, військової, технічної, оборонної і гуманітарної підтримки в рамках двостороннього та міжнародного співробітництва.

Албанія буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно.

Крім того, Ігор Жовква зауважив, що Албанія висловила готовність брати участь у відновленні України після війни.

«Окрім того, під час двосторонньої зустрічі Прем’єр-міністр Еді Рама офіційно оголосив про готовність Албанії приєднатися до Спільної декларації G7 про підтримку України щодо надання нашій державі гарантій безпеки», – акцентував Ігор Жовква, додавши, що відтак Албанія стане 29 країною у цьому переліку союзників України.

МАЙКЛ МАКФОЛ: «НАТО має надати Україні запрошення до членства на саміті у Вашингтоні у 2024 році» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10777-maykl-makfol-nato-maie-nadaty-ukraini-zaproshennia-do-chlenstva-na-samiti-u-vashynhtoni-u-2024-rotsi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.