Головні події в роботі СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ сьогодні…

СБУ затримала ще трьох військкоматівців та посадовця ВЛК, які за хабарі «списували» ухилянтів

(https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid02PNy3x9XkjLa5hRdCyfxPVoCweRd9FYpfLQSyDSMx9pENnLyQVKoFby27PitnXE8Al)

СБУ повідомила про підозру керівнику окупаційної телерадіокомпанії «Крим», яка стала медійною «трибуною» для Аксьонова і Сальдо

(https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid02V7HypsBwkwiHBYUMGiyCsnGFkYQ7Quh9CG4JQKoCKYJVV6SQy7NzBdKYubyFkBFBl)

СБУ затримала російську коригувальницю, яка готувала ворожі удари по 9 об’єктах Одещини

(https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid034NbdQyF2yPx2Q9FaC16qn1Z4xRSvXaKNzEYTpD2MoTnUnYgFHbXJotYPsAPWPERl)

У ЦСО «А» СБУ поповнення авіапарку – ще два дрони-бомбардувальники запалюватимуть бавовну над головами окупантів

(https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0PPBod1aZrks1zuFk7SbtZk5gEEBTwwxDxV9bddS7Ewq2c1K2dFPDQvgGQsXJ7tMBl)

Сьогодні рашисти обстріляли БУРИНСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ…

https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10847-sohodni-rashysy-obstrilialy-burynsku-tnrytorialnu-hromadu

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ затримала родину колаборантів, яка допомогла рф провести фейковий референдум у 2022 роціЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10840-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-zatrymala-rodynu-kolaborantiv-iaka-dopomohla-rf-provesty-feikovyi-referendum-u-2022-rotsi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.