ІЗ ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ УКРАЇНИ!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо професійне свято – День підприємця України.

Дякуємо всім підприємцям за відданість обраній справі, відповідальність за створення нових робочих місць, наповнення бюджетів і покращення добробуту наших краян.

Адже започаткувавши власний бізнес – Ви обрали фінансову незалежність, відмовившись від нормованого робочого дня та оплачуваних відпусток, соціальних гарантій та пільг.

Дякуємо за активну позицію, стійкість, професіоналізм. Велике спасибі за співпрацю, допомогу військовим та переселенцям.

Не зупиняйтеся на досягнутому! Рухайтесь вперед, будьте успішні на нелегких та часто ризикових дорогах до успіху.

Успішної Вам реалізації усіх задумів, впевненості, оптимізму та якнайшвидшої нам Перемоги!

З повагою

Анатолій РОМАНЧУК та колектив Буринської партійної організації Аграрної партії України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.