УКРАЇНА очікує тільки двох результатів від саміту НАТО: компромісів не приймає…

Україна сформулювала два конкретні очікування від прийдешнього саміту Північноатлантичного Альянсу у Вільнюсі – стосовно членства й гарантій безпеки – й до останнього наполягатиме на їхньому затвердженні.

Про це йдеться у статті ЄвроПравди «Байден у ролі Меркель. Чого хоче Україна на саміті НАТО та де досі лишаються перепони».

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ, президент УКРАЇНИ, назвав найкращі гарантії безпеки для УКРАЇНИ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10154-volodymyr-zelenskyy-prezydent-ukrayiny-nazvav-naikrashchi-harantii-bezpeky-dlia-ukrayiny

Заступник голови Офісу президента України Ігор Жовква на конференції GLOBSEC у Києві окреслив два паралельні результати, яких прагне досягти Київ на зустрічі лідерів НАТО у Вільнюсі.

«Ми маємо всі шанси на доволі перспективні, важливі для України рішення Вільнюського саміту. Це політичне рішення про початок процедури запрошення України до членства і рішення щодо отримання гарантій безпеки», – заявив він.

За словами Ігоря Жовкви, вимоги стосовно рішень, які Україна вважатиме прийнятними, вже визначені і в Альянсі про них знають, і Київ не готовий до компромісів.

«Рівень тих формулювань, які Україна хоче отримати у Вільнюсі, так звані deliverables, є на столі у кожного з лідерів держав-членів НАТО. Всі про них знають і всі відчувають, що Україна буде наполягати на них до останнього дня перед проведенням саміту», – пояснив дипломатичний радник президента.

ДМИТРО КУЛЕБА, міністр закордонних справ України, назвав три кроки для успішного саміту НАТО у Вільнюсі ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10133-dmytro-kuleba-ministr-zakordonnykh-sprav-ukrainy-nazvav-try-kroky-dlia-uspishnoho-samitu-nato-u-vilniusi

Детальні формулювання цього документу не розкриваються, але загальні обриси відомі.

АНДЕРС ФОГ РАСМУССЕН, екс-генеральний секретар НАТО: «Деякі країни НАТО можуть захотіти ввести війська в Україну, якщо на літньому саміті Альянсу в Вільнюсі Києву не нададуть реальних гарантій безпеки…» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10159-anders-rasmussen-eks-heneralnyi-sekretar-nato-deiaki-krainy-nato-mozhut-zakhotity-vvesty-viiska-v-ukrainu-iakshcho-na-litnomu-samiti-aliansu-v-vilniusi-kyievu-ne-nadadut-realnykh-harantii-bezpeky

Зауважимо, що саміт НАТО, який відбудеться у ВІЛЬНЮСІ 11-12 липня 2023 року…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.