ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ, президент УКРАЇНИ, назвав найкращі гарантії безпеки для УКРАЇНИ

Володимир Зеленський нагадав про Будапештський меморандум, в якому йшлося про безпеку України і який не був дотриманий.

Найкращою гарантією безпеки для України стане членство в НАТО, адже досі не було прикладів, щоб Росія напала на якусь із країн Альянсу.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції по завершенні саміту Європейської політичної спільноти в Кишиневі.

«Вони потрібні нам для чого? Для того, що ми не в НАТО. В іншому випадку на нас би Росія не напала. Або, якби напала, то нас би захищав Альянс. Але, тим не менш, я вважаю, що не напала б. Тому що я не знаю зараз прикладів, у яку країну НАТО з агресією прийшла Росія. Поки що цього я не бачу. Це говорить про те, що найкращі гарантії безпеки – це НАТО», – заявив Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що НАТО – абсолютно зрозуміла фабула гарантій безпеки для України.

«Якщо не НАТО, то що. Що і хто дасть ці гарантії безпеки», – каже глава держави.

Володимир Зеленський нагадав про Будапештський меморандум, в якому йшлося про безпеку України і який не був дотриманий: «І що трапилося – ми віддали ядерну зброю, мали отримати захист суверенітету. Тепер Україна тимчасово втратила територію і назавжди наших захисників. Поки ми не в НАТО, ми хочемо мати гарантії безпеки. І бажано, щоб при цих гарантіях безпеки був чіткий сигнал, що вони діють доти, доки Україна не буде в НАТО... Ми точно знаємо, що нам потрібно», – зауважив президент.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ можуть бути задіяні у Придністровʼї лише з дозволу Молдови.

Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Україні потрібні гарантії безпеки ще до вступу до НАТО» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9957-prezydent-ukrainy-volodymyr-zelenskyy-ukraini-potribni-harantii-bezpeky-shche-do-vstupu-do-nato

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.