Погода на СУМЩИНІ з 29 квітня по 1 травня 2023 року: можливі заморозки та опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9982-pohoda-na-sumshchyni-z-25-po-28-kvitnia-2023-roku-kvitneve-teplo

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 29 квітня 2023 року погоду визначатиме периферія антициклону. Буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області вночі складатиме +1..+6°, на поверхні грунту, місцями на півночі та заході області у повітрі заморозки 0..-3°, вдень +10..+15°, по м.Суми вночі +2..+4°, на поверхні грунту заморозки 0..-3° , вдень +13..+15°.

30 квітня 2023 року: мінлива хмарність, вночі місцями короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатме +2..+7°, вдень +8..+13°, місцями +14..+19°.

1 травня 3023 року очікується мінлива хмарність, вночі дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +2..+7°, вдень +12..+17°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.