Рашисти сьогодні з різних видів зброї обстріляли 27 громад СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 27 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 27 прикордонних громад. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Есманьська, Шалигинська, Свеська, Білопільська, Юнаківська, Хотінська та Миропільська територіальні громади. Зафіксовано понад 130 прильотів з мінометів, артилерії, гранатометів, а також пуски ракет з території рф.

Середино-Будська громада: по території громади росіяни били з мінометів – 22 вибухи. Також з території рф з гелікоптера здійснено пуск 4 ракет по м. Середина-Буда.

Есманська громада: зафіксовано 23 прильоти з міномету, 5 прильотів зі ствольної артилерії. Також ворог з гелікоптера здійснив пуск 1 ракети. Внаслідок обстрілу пошкоджені три житлові будинки.

Зноб-Новгородська громада ворог теж бив з мінометів – 9 вибухів, а також зафіксовано обстріл з АГС – 5 пострілів. Крім того, з гелікоптера здійснено пуск 3 ракет по території громади.

Шалигинська громада: 3 міни росіяни скинули на територію громади.

Свеська громада: були 4 вибухи з міномету.

Білопільська громада: зафіксовано 31 приліт з міномету та 4 – зі ствольної артилерії.

Юнаківська громада: з території рф росіяни здійснили артобстріл – 6 вибухів.

Хотінська громада: ворог бив з артилерії – 4 прильоти.

Миропільська громада: був артобстріл – 5 вибухів та мінометний обстріл – 4 міни».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/9992-rashysty-skynuly-na-hlukhivsku-hromadu-kerovanu-aviatsiinu-bombu-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.