Рашисти гатили по громадах СУМЩИНИ ракетами з літаків та гелікоптера: є поранені мирні жителі та руйнування…

Вночі та зранку ворогом здійснено 10 обстрілів прикордонних громад.

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 27 квітня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено 10 обстрілів прикордонних громад.

Під обстрілом були Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Есманьська, Шалигинська, Глухівська та Свеська територіальні громади. Зафіксовано 52 прильоти.

На жаль, є руйнування.

Глухівська громада: з території рф з літака здійснено запуск 2 ракет по населених пунктах громади.

Інформація про втрати та пошкодження цивільної інфраструктури встановлюється.

Шалигинська громада: з території рф з літака здійснено запуск 2 ракет. Інформація про втрати та пошкодження цивільної інфраструктури встановлюється.

Зноб-Новгородська громада: росіяни стріляли з АГС – 10 пострілів, та міномету – 6 прильотів.

Середино-Будська громада: зафіксовано 4 прильоти з артилерії. Крім того, о 04.00 з території рф здійснено авіаудар по с. Чернацьке. Внаслідок авіаудару пошкоджено приміщення Чернацького ліцею та 2 житлові будинки. Близько 7 ранку був обстріл РСЗВ – 18 прильотів.

Есманська громада: 57 мін скинув ворог на територію громади.

Свеська громада: було 2 прильоти з міномету.

Ситуація на прикордонні станом на 21.00 26 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли прикордонних громад – Білопільської, Есманської, Юнаківської, Шалигинської та Середино-Будської. Зафіксовано 100 прильотів з міномету, артилерії та АГС. На жаль, є руйнування.

Середино-Будська громада: з боку рф зі ствольної артилерії здійснено обстріл громади – 15 прильотів. Також ворог обстрілював громаду з РСЗВ «Град» - 4 прильоти. Крім того, з гелікоптеру по м. Середина-Буда випущено чотири некерованих ракети. Внаслідок авіаудару пошкоджено чотири житлові будинки.

Есманська громада: зафіксовано 7 прильотів з міномету. Внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок місцевого жителя та надвірні будови.

Юнаківська громада: 18 мін росіяни скинули на територію громади. За результатами одного з обстрілів (4 прильоти) поранень зазнали двоє жителів с. Басівка. Поранених доставлено до лікарні.

Крім того, на території громади підірвався на міні трактор. Внаслідок вибуху у тракторі пошкоджено обладнання та вибито шибки. Тракторист тілесних ушкоджень не отримав.

Білопільська громада: 15 прильотів з міномету та 30 пострілів з АГС.

Шалигинська громада: з території рф здійснено артобстріл – 2 прильоти. Внаслідок обстрілу пошкоджено два житлових будинки».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9984-rashysty-sohodni-nanesly-aviaudar-po-terytorii-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.