Рашисти сьогодні нанесли авіаудар по території СУМЩИНИ

Вночі та зранку ворогом здійснено обстріли Середино-Будської, Зноб-Новгородської, Білопільської та Есманьської громад. Зафіксовано 32 прильоти…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 26 квітня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено обстріли Середино-Будської, Зноб-Новгородської, Білопільської та Есманьської громад. Зафіксовано 32 прильоти.

Середино-Будська громада: з території рф зі ствольної артилерії здійснено обстріл м. Середина-Буда (6 прильотів). Внаслідок обстрілу пошкоджений будинок. Також росіяни били з мінометів.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано 15 прильотів з мінометів. Внаслідок одного з обстрілів обстрілу сталося загорання літньої кухні одного з домогосподарств в с. Зноб-Трубчевськ.

Есманська громада: був мінометний обстріл – 6 прильотів.

Білопільська громада: 5 мін скинув ворог на територію громади».

Станом на 12 годину сьогодні, 26 квітня 2023 року, російська армія 4 рази обстріляла прикордоння Сумської області. Застосовували артилерію, міномети, РСЗВ та гелікоптери, повідомило ОК «ПІВНІЧ».

З 10:20 до 10:30 зафіксовано 6 приходів, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Середина-Буда. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 10:20 до 10:45 зафіксовано 5 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в район н.п. Сидорівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 10:55 до 11:00 зафіксовано 4 приходи ймовірно РСЗВ, в район н.п. Чернацьке. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 11:15 до 11:18 зафіксовано 4 приходи, ймовірно авіаудар з гелікоптера, в район н.п. Середина-Буда. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9979-rashysty-sohodni-obstrilialy-7-hromad-sumshchyny-ie-suttievi-ruinuvannia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.