Рашисти сьогодні обстріляли 7 громад СУМЩИНИ: є суттєві руйнування…

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 7 прикордонних громад – Есманської, Миропільської, Зноб-Новгородської, Білопільської, Шалигинської, Середино-Будської, Юнаківської…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 24 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 7 прикордонних громад – Есманської, Миропільської, Зноб-Новгородської, Білопільської, Шалигинської, Середино-Будської, Юнаківської. Зафіксовано 83 прильоти з мінометів та артилерії. На жаль, є руйнування.

Миропільська громада: зафіксовано 6 прильотів. Внаслідок одного із обстрілів території Миропільскої громади пошкоджено 3 приватні будинки та приватний магазин.

Есманська громада: був мінометний обстріл – 1 прильот. Також росіяни били з артилерії – 9 прильотів. У результаті артобстрілу пошкоджено складське приміщення, пожежею пошкоджено житловий будинок.

Шалигинська громада: ворог вдарив по території громади з артилерії – 8 прильотів.

Білопільська громада: 32 вибухи з міномету випустили росіяни по території громади.

Зноб-новогородська громада: було 15 прильотів міномету.

Юнаківська громада: три міни скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: зафіксовано артобстріл – 9 прильотів».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9977-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi-po-hromadakh-sumshchyny-ie-poranenyi-poshkozheno-prymishchennia-shkolu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.