Рашисти гатили з різних видів зброї по громадах СУМЩИНИ: є поранений, пошкожено приміщення школу…

Зранку росіяни здійснили два обстріли Білопільської громади. Били з мінометів - 22 прильоти та артилерії (САУ) - 6 прильотів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 22 квітня 2023

Ніч минула без обстрілів.

Зранку росіяни здійснили два обстріли Білопільської громади. Били з мінометів - 22 прильоти та артилерії (САУ) - 6 прильотів.

На щастя, без наслідків.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 21 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 4 прикордонних громад – Хотінської, Білопільської, Шалигинської та Новослобідської. Зафіксовано 114 прильотів з мінометів, артилерії, гранатометів.

Хотінська громада: зранку по околиці села Кіндратівка Хотінської громади ворог бив з артилерії – 4 прильоти. Унаслідок обстрілу поранена 1 цивільна особа. Також пошкоджено приміщення школи.

Шалигинська громада: по території громади росіяни здійснили артилерійський обстріл – 8 прильотів.

Білопільська громада: ворог по території громади здійснив 7 обстрілів протягом дня: бив з гранатометів (АГС) – 69 прильотів та мінометів – 29 прильотів.

Новослобідська громада: був артобстріл громади – 4 прильоти».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9974-rashysty-sohodni-z-artylerii-obstrilialy-hromadu-na-sumshchyni-poraneno-mistsevoho-zhytelia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.