Рашисти сьогодні з артилерії обстріляли громаду на СУМЩИНІ: поранено місцевого жителя…

Сьогодні, 21 квітня 2023 року, близько 10 години ранку, російські військові випустили по селу Кіндратівка Хотінської громади 4 артилерійські снаряди.

Під час обстрілу поранило цивільного жителя…

У Кіндратівській школі від вибуху вибило 33 вікна.

Деталі – уточнюються.

Це був перший обстріл.

Нині обстріли у Хотінській громаді продовжуються, повідомив Кордон.Медіа.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9971-rashysty-obstriliuvaly-hromady-sumshchyny-iz-artylerii-hranatometiv-ta-minometiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.