Погода на СУМЩИНІ з 20 по 22 квітня 2023 року: хмарно з проясненнями, опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9952-pohoda-na-sumshchyni-z-17-po-19-kvitnia-2023-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 20 квітня 2023 року погоду визначатиме улоговина циклону з півдня. Буде хмарно з проясненнями, невеликий дощ. Вітер північно-східний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря по області вночі складатиме +3..+8°, вдень +11..+16°, по м.Суми вночі +6..+8°, вдень +13..+15°.

21 квітня 2023 року: хмарно, дощ. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +3..+8°, вдень +11..+16°.

22 квітня 2023 року очікується хмарність з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +2..+7°, вдень +11..+16°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.