Рашисти гатили з різних видів озброєння по громадах СУМЩИНИ: є загибла, поранені та значні руйнування…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 19 квітня 2023

Вночі по околиці міста Середина-Буда здійснено гранатометний обстріл (АГС) – 3 прильоти.

Попередньо – без наслідків.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 18 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 6 прикордонних громад – Річківської, Юнаківської, Новослобідської, Білопільської, Есманської, Середино-Будської. Зафіксовано 165 прильотів з мінометів, артилерії, гранатометів. На жаль, є загибла, поранені та значні руйнування.

Річківська громада: по селу Річки Річківської росіяни били з артилерії (7 прильотів ствольна артилерія та 5 прильотів РСЗВ), унаслідок чого 1 цивільна особа (жінка) поранена, 1 цивільна особа від отриманих поранень (жінка) померла у кареті швидкої допомоги, пошкоджено житловий будинок та господарчі споруди. Через 2 години по селу ворог вдарив ще раз із РСЗВ – ще 5 прильотів.

Юнаківська громада: по території громади здійснено гранатометний обстріл (1 постріл), унаслідок чого 1 цивільна особа (чоловік) отримала поранення.

Новослобідська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади, унаслідок чого пошкоджено приватне домогосподарство. В інший населений пункт громади були скинуті ще 11 мін.

Середино-Будська громада: зафіксовано 20 прильотів з артилерії, унаслідок чого пошкоджено 4 домоволодіння.

Есманська громада: ворогом здійснено мінометний обстріл – 5 прильотів.

Білопільська громада: росіяни по території громади гатили з АГС – 40 прильотів, артилерії – 8 прильотів та мінометів – 55 прильотів».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9960-rashysty-sohodni-na-terytorii-sumshchyny-vbyly-zhinku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.