МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат України, дотримав слова: розпочато ямковий ремонт дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове на відрізку 39-52 кілометри…

Вчора, 18 квітня 2023 року, на сторінці в Фейсбуці МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу», написав: «На численні звернення громадян стосовно стану дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове мав розмову з керівником Служби Автомобільних Доріг Романюком Іваном Петровичем. І вже маю гарні новини, в найближчі дні розпочнеться ямковий ремонт даної дороги на відрізку 39-52-й кілометри».

Зауважимо, що капітальний ремонт на дорозі Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове за сприяння МАКСИМА ГУЗЕНКА було проведено якісно і в запланований термін.

Про це на своїх сторінках детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ). ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/6669-remont-dorohy-t-19-10-konotop-buryn-chumakove-iakyi-vedetsia-v-misti-buryn-praktychno-zaversheno

І той ремонт, дійсно, був капітальний, дуже якісний, з використанням найсучасніших технологій.

До слова, навіть рашисти, які танками, «бетеерами», іншою важкою військовою технікою їхали через місто БУРИНЬ на КИЇВ, а пізніше (квітень 2022 року – І.Ж) драпали з-під столиці УКРАЇНИ, не змогли її зруйнувати.

Проте на деяких ділянках капітальний ремонт до початку війни так і не було проведено. І саме ці ділянки перетворилися не на частини дороги, а, образно кажучи, – в її напрям.

МАКСИМ ГУЗЕНКО, який робить дуже багато добрих справ для виборців РОМЕНСЬКОГО мажоритарного округу №161 округу, вкотре дотримав даного ним слова.

Громади, котрі розташовані на території РОМЕНСЬКОГО виборчрго округу №161, яким допомагає народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО, мають найкращі фінансово-економічні показники на СУМЩИНІ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9926-hromady-kotri-roztashovani-na-terytorii-romenskoho-vyborchrho-okruhu-161-iakym-dopomahaie-narodnyi-deputat-ukrainy-maksym-huzenko-maiut-naikrashchi-finansovo-ekonomichni-pokaznyky-na-sumshchyni

І сьогодні в середу, 19 квітня 2023 року, на тих ділянках дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове, де вкрай необхідний ямковий ремонт, роботи вже розпочалися (на світлині)…

До слова, Буринська міська рада не причетна до якісного ремонту дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове. Його було проведено завдяки сприянню народного депутата України МАКСИМА ГУЗЕНКА.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/6695-burynska-miska-rada-taky-ne-prychetna-do-remontu-dorohy-t-19-10-konotop-buryn-chumakove

МАКСИМ ГУЗЕНКО є депутатом Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу». До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

ІВАН ЖИТНИК, член Національної спілки журналістів України.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.