Рашисти сьогодні на території СУМЩИНИ вбили жінку…

Сьогодні, 18 квітня 2023 року, через артилерійський обстріл російськими військами села Річки у Сумській області загинула 83-річна жінка…

Про це повідомив Офіс генерального прокурора України.

За даними слідства сьогодні, 18 квітня 2023 року, близько 12 години 20 хвилин окупанти з території російської федерації здійснили артилерійський обстріл села Річки Сумського району.

Унаслідок цього на території власного домоволодіння загинула 83-річна жінка…

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Сумській області.

За повідомленням СУМСЬКОЇ ОВА, унаслідок обстрілу 1 цивільна особа (жінка) від отриманих поранень померла, і 1 цивільна особа (жінка) поранена. Також пошкоджено житловий будинок та господарчі споруди.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9958-rashysty-sohodni-zranku-vzhe-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.