ВЛАДИСЛАВ ЯКИМОВ, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ВЛАДИСЛАВ ЯКИМОВ, солдат, загинув 20 березня 2023 року поблизу населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області, повідомила Буринська міська рада.

Про час і місце поховання захисника України ВЛАДИСЛАВА ЯКИМОВА буде повідомлено пізніше.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9943-romenska-hromada-sohodni-poproshchalasia-z-heroiemzakhysnykom-ukrainy-yuriyem-yesinym

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.