Рашисти цілодобово обстрілювали громади СУМЩИНИ...

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 17 квітня 2023

Сьогодні вночі росіяни здійснили обстріл з гранатомету Білопільської громади – 10 прильотів.

На щастя, без втрат та руйнувань.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 16 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних громад – Великописарівської, Білопільської та Шалигинської. Зафіксовано 16 прильотів з мінометів та артилерії.

Шалигинська громада: ворог бив з артилерії по території громади – 3 прильоти.

Великописарівська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Білопільська громада: 7 прильотів з САУ.

На щастя, без втрат та руйнувань».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9949-rashisti-skinuli-kerovani-bombi-na-teritoriyu-sumshchini-dvi-lyudini-poraneni-poshkodzheni-dva-adminprimishchennya

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.