Погода на СУМЩИНІ з 17 по 19 квітня 2023 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9946-pohoda-na-sumshchyni-z-15-po-17-kvitnia-2023-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-mozhlyvi-zamorozky

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 17 квітня 2023 року погоду визначатиме південно-західна периферія антициклону. Мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області вночі складатиме +1..+6°, на поверхні грунту заморозки 0..-5°, вдень +11..+16°, по м.Суми вночі +2..+4°, на поверхні грунту заморозки 0..-5°, вдень +14..+16°.

18 квітня 2023 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі +3..+8°, вдень +11..+16°.

19 квітня 2024 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер східний сягає 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме+4..+9°, вдень +11..+16°.

Світлина ІРИНИ СИЧЕВСЬКОЇ (м.Путивль).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.