МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161: «Впевнений, що разом зможемо реалізувати чимало гарних проектів!»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМШИНА розповідав, що Президент України Володимир Зеленський призначив Володимира Артюха – головою Сумської ОДА.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9937-prezydent-ukrainy-volodymyr-zelenskyy-pryznachyv-novoho-holovu-sumskoyi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administratsiyi

«Командою 161 виборчого округу привітали нового очільника Сумської Обласної Військової адміністрації Артюха Володимира Миколайовича. Впевнений, що разом зможемо реалізувати чимало гарних проектів!» – повідомив на своїй сторіці в Фейсбуці народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО.

Зауважимо, що МАКСИМ ГУЗЕНКО є депутатом Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу».

До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

Громади, котрі розташовані на території РОМЕНСЬКОГО виборчрго округу №161, яким допомагає народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО, мають найкращі фінансово-економічні показники на СУМЩИНІ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9926-hromady-kotri-roztashovani-na-terytorii-romenskoho-vyborchrho-okruhu-161-iakym-dopomahaie-narodnyi-deputat-ukrainy-maksym-huzenko-maiut-naikrashchi-finansovo-ekonomichni-pokaznyky-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.