Рашисти скинули керовані бомби на територію СУМЩИНИ: дві людини поранені, пошкоджені два адмінприміщення…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 16 квітня 2023

Вночі росіяни здійснили авіаудар (1 приход), по околиці смт Свеса Свеської громади. Внаслідок удару було пошкоджено приміщення комунальної установи, дві людини отримали тілесні ушкодження. Також ударом пошкоджені два адмінприміщення.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 15 квітня 2023

Сьогодні росіяни здійснили обстріли території Білопільської, Великописарівської та Юнаківської громад. Зафіксовано 158 прильотів - з мінометів, АГС, артилерії. Також були три ракетних прильоти.

Юнаківська громада: з території рф був пуск 3-х НУРСів з гелікоптера. Також зафіксовано три прильоти з міномету, внаслідок яких у с. Басівка пошкоджена лінія електропередач. До речі, наразі електропостачання в громаді відновлено.

Великописарівська громада: ворог здійснив 15 пострілів з АГС та 7 прильотів з міномету.

Білопільська громада: росіяни скинули 26 мін та здійснили 10 ударів з артилерії».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9944-rashystskyi-vorozhyi-bezpilotnyk-skynuv-na-hromadu-sumshchyny-6-vybukhovykh-prystroiv-typu-voh-poshkodzheno-pryvatne-domovolodinnia-ta-try-avtomobili

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.