Рашистський ворожий безпілотник скинув на громаду СУМЩИНИ 6 вибухових пристроїв типу ВОГ: пошкоджено приватне домоволодіння та три автомобілі...

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 15 квітня 2023

Вночі і вранці ворогом здійснено обстріли 5 тергромад – Білопільської, Великописарівської, Юнаківської, Зноб-Новгородської, Новослобідської.

Білопільська громада: по м. Білопілля здійснено обстріл з РСЗВ «Град» (24 прильоти), пошкоджено приміщення одного із підприємств та поранено людину, чоловіка, який був госпіталізований до медичного закладу.

Також територію громади обстрілювали з мінометів – 9 прильотів та САУ – 2 прильоти.

Великописарівська громада: 15 мін випустили росіяни по території громади.

Зноб-Новгородська громада: з території рф здійснено обстріл зі ствольної артилерії – 3 прильоти.

Юнаківська громада: по території громади ворог бив з мінометів – 10 прильотів та важкої артилерії – 5 прильотів.

Новослобідська громада: 16 мін скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 14 квітня 2023

Сьогодні протягом дня росіяни здійснили обстріли Середино-Будської громади: били з мінометів - 2 прильоти.

А також з ворожого БпЛА по м.Середино-Буда відбулося скидання 6 вибухових пристроїв типу ВОГ.

Пошкоджено одне приватне домоволодіння та три автомобілі.

На щастя, без людських жертв».

На Сумщині поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів.

Протягом минулої доби війська рф здійснили 84 удари по прикордонних населених пунктах області. Внаслідок чого пошкоджено одне приватне домоволодіння, три автомобілі та приміщення одного з підприємств. Один чоловік поранений.

За даними фактами у поліції вирішуються питання про відкриття кримінальних проваджень за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9939-rashysty-sohodni-zranku-vzhe-obstrilialy-z-minometiv-dvi-hromady-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.