Роменська громада сьогодні попрощалася з Героєм-захисником України ЮРІЄМ ЄСІНИМ…

РОМЕНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Ціна нашої перемоги стає щораз вищою… Знову чорний птах війни приніс страшну та болючу звістку: ворожа куля обірвала життя роменця Юрія ЄСІНА.

6 квітня 2023 року, захищаючи Батьківщину від російських загарбників та гідно виконуючи свій військовий обов’язок, внаслідок ворожого снайперського обстрілу загинув солдат штурмового взводу Юрій ЄСІН.

Керівництво громади, рідні, друзі, бойові побратими, знайомі та небайдужі мешканці провели в останню путь нашого Героя, який у важкий для країни час без вагань став на її захист. Присутні принесли живі квіти, прихилили коліна та хвилиною мовчання віддали шану загиблому солдату.

«На жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих, хто без вагань та роздумів став на захист України. Маємо як ніколи бути згуртованими та сильними у протистоянні з російським агресором. У тяжкий для України час Юрій поклав своє життя за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над Україною було мирним і вільним. Вічна та світла пам’ять Герою України Юрію!», – звернувся до присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА.

Війна продовжує множити горе, забираючи дорогих і рідних, забираючи цвіт української нації…

Висловлюємо щирі співчуття родині Захисника. Вічна пам’ять, честь і шана нашому Герою Юрію ЄСІНУ!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9942-u-misti-konotop-poproshchaiutsia-z-heroiem-zakhysnykom-ukrainy-olehom-hrytsenkom

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.