У місті КОНОТОП попрощаються з Героєм-захисником України ОЛЕГОМ ГРИЦЕНКОМ

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У суботу, 15 квітня 2923 року, об 11годині в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання з конотопцем, солдатом, стрільцем стрілецької роти військової частини А 7317 ОЛЕГОМ ГРИЦЕНКОМ. Співчуття рідним та близьким ОЛЕГА ГРИЦЕНКА у зв’язку з його трагічною смертю».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9780-vitaliy-sakharov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.