Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ призначив нового голову СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Президент Володимир Зеленський призначив нових голів Луганської і Сумської обласних державних адміністрацій…

Укази від 12 квітня 2023 року оприлюднені на сайті президента держави.

Артема Лисогора призначено головою Луганської ОДА, Володимира Артюха – головою Сумської ОДА.

Заважимо, що більша частина Луганської області окупована російськими ворогами, а Сумська область щодня зазнає обстрілів з боку рашистів.

Луганщину до 15 березня 2023 року очолював Сергій Гайдай, Сумщину – Дмитро Живицький до 24 січня 2023 року.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що 11 квітня 2023 року Кабінет міністрів України погодив призначення нових очільників Луганської та Сумської ОДА.

Кабінет міністрів України підтримав проєкт указу президента про призначення ВОЛОДИМИРА АРТЮХА головою Сумської обласної військової адміністрації ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9925-kabinet-ministriv-ukrainy-pidtrymav-proiekt-ukazu-prezydenta-pro-pryznachennia-volodymyra-artyukha-holovoiu-sumskoi-oblasnoi-viiskovoi-administratsii

До слова, у січні нинішнього року президент Володимир Зеленський звільнив із посад голів Херсонської, Сумської, Запорізької і Дніпропетровської облдержадміністрацій. В середині березня він звільнив з посад голів Луганської, Одеської та Хмельницької обласних державних адміністрації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.