Погода на СУМЩИНІ з 12 по 14 квітня 2023 року: хмарно з опадами…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9914-pohoda-na-sumshchyni-10-ta-11-kvitnia-2023-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-vden-mistsiamy-nevelykyi-doshch

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 12 квітня 2023 року погоду визначатиме атмосферний фронт циклону з центром над Чорним морем. Хмарно, вночі місцями невеликий дощ, вдень дощ. Вітер східний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря по області вночі +5..+10°, вдень +8..+13°, по м.Суми вночі +6..+8°, вдень +9..+11°.

13 квітня 2023 року буде хмарно, дощ, місцями гроза . Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +5..+10°, вдень +10..+15°.

14 квітня 2023 року: хмарно з проясненнями, місцями короткочасний дощ. Вітер північно-східний сягатиме , 9-14 м/с. Температура повітря вночі складатиме +4..+9°, вдень +11..+16°.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.