Громади, котрі розташовані на території РОМЕНСЬКОГО виборчрго округу №161, яким допомагає народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО, мають найкращі фінансово-економічні показники на СУМЩИНІ

Зауважимо, що МАКСИМ ГУЗЕНКО є депутатом Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу».

До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ, в партнерстві з БФ «Надія 2015» вже передали 13 автомобіль для ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9563-nedryhaylivska-likarnya-otrymaly-pry-spryianni-maksyma-huzenka-narodnoho-deputata-ukrayiny-henerator-potuzhnistiu-60-kvt

МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ: «Санта Клаус приніс під ялинку спеціальним хлопцям Starlink. Нехай працює на благо української армії!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9581-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrayiny-santa-klaus-prynis-pid-ialynku-spetsialnym-khloptsiam-starlink-nekhai-pratsiuie-na-blaho-ukrainskoi-armii

МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ: «Передали нашим військовим антидронову рушницю…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9774-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrayiny-peredaly-nashym-viiskovym-antydronovu-rushnytsiu

І ось ще така свыжа новина.

Про неї на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив МАКСИМ ГУЗЕНКО:

«Чергова поїздка на Донбас. Відвідали Роменських хлопців, які в складі 3 ОШБ «Азов» боронять передові позиції на Бахмутському напрямку, та передали автомобіль для виконання бойових завдань. Дякую всім, хто долучився!»

МАКСИМ ГУЗЕНКО регулярно зустрічається з виборцями округу, і сприяє розвитку місцевих громад.

«Працюючи на окрузі провели оперативну нараду з головами громад Роменського району. Серед основних питань цьогорічний алгоритм виділення коштів на ремонт доріг, доля закладів охорони здоров'я в рамках формування нових госпітальних округів та безліч поточних питань котрі потребують щоденної уваги. Хотів би відмітити налагоджену оперативну комунікацію створену на базі Роменської районної військової адміністрації, саме своєчасна комунікація дозволяє вирішити більшість поточних питань на місці!» – повідомив МАКСИМ ГУЗЕНКО на своїй сторінці в Фейсбуці.

До слова, Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації оприлюднив інформацію про наповнення місцевих бюджетів Сумщини в I кварталі 2023 року.

Цікавим виявився факт, що найспроможнішими громадами виявилися ті, де працює на своєму окрузі народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО.

Так із 8 громад зі всієї Сумщини, що увійшли до рейтингу департаменту фінансів Сумської ОДА, 4 з Роменського виборчого округу №161: Попівська (перше місце), Липоводолинська (друге місце), Дубов’язівська (шосте місце) та Хмелівська (восьме місце).

Підтверджують цю інформацію і дані, які надає Державне підприємство «Дороги Сумщини» щодо співфінансування з бюджетів територіальних громад ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Тут також до десятки найпотужніших громад Сумщини потрапили чотири громади із РОМЕНСЬКОГО виборчого округу №161.

Зокрема, найбільше коштів для ремонту доріг було виділено у Липоводолинській ТГ (10 мільйонів гривень) та Андріяшівській ТГ (9,3 мільйони гривень) – це майже половина від загальної суми по всіх громадах області. В десятці кращих також є Дубов’язівська ТГ (четверте місце, 4 мільйони гривень) та Синівська ТГ (дев’яте місце, 2 мільйони гривень).

Дану програму Державне підприємство ДП «Дороги Сумщини» впровадило з метою покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення, для чого запросило до співпраці та фінансування з місцевих бюджетів в нинішньому році на умовах співфінансування 50/50, що дає можливість визначити та першочергово профінансувати ремонтні роботи на пріоритетних ділянках доріг, які мають важливе значення для діяльності відповідної територіальної громади і потребують виконання дорожніх робіт.

Тобто, в реальності кожна із цих громад отримає відремонтованих доріг на вдвічі більшу суму, що серйозно покращить місцеву транспортну інфраструктуру.

Щоб досягати такого вагомих позитивних результатів, МАКСИМ ГУЗЕНКО постійно підтримує зв’язок із громадами РОМЕНСЬКОГО округу № 161, в якому його обрали виборці, і інтереси якого він представляє у Верховній Раді України…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/8598-maksyma-huzenka-obrano-holovoiu-pidkomitetu-z-pytan-innovatsii-ta-infrastruktury-u-sferi-apk-komitetu-verkhovnoi-rady-z-pytan-ahrarnoi-ta-zemelnoi-polityky

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.