Кабінет міністрів України підтримав проєкт указу президента про призначення ВОЛОДИМИРА АРТЮХА головою Сумської обласної військової адміністрації

Про це сьогодні, 11 квітня 2023 року, повідомлено в Telegram-каналі Уряд online.

За інформацією сайту Вінницької ОВА, генерал-лейтенант ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ АРТЮХ працював начальником Подільської філії державного підприємства «Український державний центр радіочастот», радником керівника Вінницької ОВА.

Він 37 років присвятив Збройним силам України, де служив на командних та штабних посадах від командира взводу до заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Нині він – заступник начальника Генштабу Збройних сил України.

ВОЛОДИМИР АРТЮХ нагороджений орденом «За заслуги» І ступеня.

За даними руху ЧЕСНО, у 2020 році він балотувався до Вінницької міської ради від Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, проте обраним не був.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ 24 січня 2023 року підписав укази про звільнення голів ОВА у п'яти областях, зокрема, і Сумської – ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9690-kabinet-ministriv-ukrayiny-pohodyv-zvilnennia-5-holiv-ova-sered-nykh-dmytro-zhyvytskyy-holova-sumskoyi-ova

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.