Рашисти з різних видів зброї обстріляли 5 громад СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 10 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 9 обстрілів прикордонних громад – Білопільської, Хотінської, Великописарівської, Миропільської, Шалигинської. Зафіксовано 118 прильотів.

Хотінська громада: з території рф був мінометний обстріл – 6 прильотів. Пошкоджено лінію електропередач в одному із сіл громади.

Великописарівська громада: росіяни здійснили обстріл з АГС – 10 пострілів.

Білопільська громада: ворог скинув на територію громади 34 міни та здійснив 58 пострілів з АГС.

Шалигинська громада: було 9 прильотів з мінометів.

Миропільська громада: 1 міну скинули російські армійці на територію громади.

За повідомленнями військових, наразі оперативна обстановка на прикордонні Сумщини контрольована. Формування ворожих наступальних угруповань поблизу державного кордону не виявлено.

Підрозділи Сил оборони продовжують виконувати завдання на визначених рубежах оборони вздовж державного кордону.

Ніч на Сумщині минула без обстрілів. 11 квітня 2023 09:00

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9921-nad-sumshchynoyu-sohodni-zbyto-vorozhyi-rashystskyi-bezpilotnyk-a-robotu-shche-odnoho-bpla-na-vdalosia-podavyty-za-dopomohoiu-zasobiv-reb

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.