Погода на СУМЩИНІ 10 та 11 квітня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9903-pohoda-na-sumshchyni-z-7-po-9-kvitnia-2023-roku-khmarno-z-opadamy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», сьогодні, 9 квітня 2023 року, погоду визначає поле зниженого атмосферного тиску. Мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, вночі та вранці місцями туман, вдень місцями гроза. Вітер східний сягає 5-10 м/с. Температура повітря по області вночі складала+3..+8°, вдень складала +13..+18°, по м.Суми вночі +6..+8°, вдень +15..+17°.

10 та 11 квітня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +4..+9°, вдень +11..+16°.

Світлина Britva Britva.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.