Рашисти громади СУМЩИНИ обстрілювали з мінометів та скинули боєприпаси типу ВОГ за допомогою БПЛА…

За повідомленням СУМСЬКОЇ ОВА, протягом минулого дня росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних громад Сумської області.

Зокрема, під обстріл потрапили території Білопільської, Хотінської, Великописарівської, Миропільської громад. Зафіксовано 79 прильотів.

На Миропільську громаду ворог скинув 9 мін.

Білопільська громада: росіяни били по території громади з мінометів – 20 прильотів, обстрілювали з АГС – 20 пострілів. Також зафіксовано скидання 2 боєприпасів (типу ВОГ) за допомогою БПЛА.

По Хотінській громаді був мінометний обстріл, 3 прильоти.

По Великописарівській громаді ворог здійснив обстріл з АГС (25 пострілів). Сьогоднішня ніч минула без обстрілів.

А зранку з території рф здійснено 3 артилерійські обстріли Середино-Будської громади. Зафіксовано 5 прильотів.

На щастя, без наслідків.

Віримо в наших захисників і захисниць!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9912-rashysty-zdiisnyly-aviatsiinyi-obstril-terytorii-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.