Рашисти здійснили авіаційний обстріл території СУМЩИНИ…

По околиці міста Середина-Буда здійснено авіаційний обстріл. Внаслідок обстрілу пошкоджено 1 домогосподарство..

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 8 квітня 2023

Вночі та зранку з території рф здійснено здійснено 6 обстрілів прикордонних громад Сумщини – Краснопільської, Середино-Будської, Великописарівської. Зафіксовано 46 прильотів.

Краснопільська громада: вночі росіяни з з АГС здійснили 14 пострілів по території громади.

Середино-Будська громада: вночі ворог бив з артилерії –10 прильотів. Також зранку був мінометний обстріл громади – 12 прильотів.

Великописарівська громада: 10 мін скинули росіяни на територію громади.

На щастя, без втрат та руйнувань. Віримо в наших захисників і захисниць!

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 7 квітня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних громад області – Білопільської, Краснопільської, Середино-Будської, Новослобідської, Есманської. Зафіксовано 125 прильотів, із них 12 прильотів з артилерії, 30 прильотів з мінометів, авіаційний обстріл та 66 пострілів з АГС та СПГ.

Середино-Будська громада: по околиці міста Середина-Буда здійснено авіаційний обстріл. Внаслідок обстрілу пошкоджено 1 домогосподарство.

Білопільська громада: росіяни били з мінометів (14 прильотів), а також стріляли з АГС (50 пострілів) та СПГ (6 пострілів).

Новослобідська громада: з території рф було 10 пострілів з АГС та 8 прильотів з міномету.

Есманська громада: ворог здійснив артилерійський обстріл – 12 прильотів.

Краснопільська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9908-rashysty-sohodnishnoi-nochi-obstrilialm-teryoriiu-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.