Рашисти сьогодні вночі обстріляли громаду СУМЩИНИ з мінометів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 6 квітня 2023

Вночі з території рф здійснено мінометний обстріл Білопільської громади – 6 прильотів.

Як повідомили в «Сумиобленерго», через обстріли з боку рф були пошкоджені лінії електропередач у Білопільській громаді. Ремонт лінії розпочнеться одразу після отримання дозволу від ЗСУ та ДСНС».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9896-rashysty-sohodni-zranku-z-minometiv-obstrilialy-dvi-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.