Погода на СУМЩИНІ з 7 по 9 квітня 2023 року: хмарно з опадами…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9897-pohoda-na-sumshchyni-z-4-po-6-kvitnia-2023-roku-kvitneve-teplo

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 7 квітня 2023 року погоду визначатиме атмосферний фронт циклону. Хмарно, вночі невеликий, вдень помірний дощ, місцями гроза. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря по області вночі склалатиме +4..+9°, вдень +11..+16°.

8 квітня 2023 року: буде хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +3..+8°, вдень +11..+16°.

9 квітня 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме +4..+9°, вдень +10..+15°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.