Погода на СУМЩИНІ з 4 по 6 квітня 2023 року: квітневе тепло…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9889-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-3-kvitnia-2023-roku-poteplinnia-i-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 4 квітня 2023 року погоду визначатиме поле зниженого атмосферного тиску. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря по області вночі складатиме +2..+7°, вдень +10..+15°..

5 квітня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ , вдень без істотних опадів. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с . Температура повітря вночі складатиме +4..+9°, вдень +12..+17°.

6 квітня 2023 року: хмарно, вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер південно-східний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря вночі складатиме+3..+8°, вдень +8..+13°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.