Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 квітня 2023 року: потепління і опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9884-pohoda-na-sumshchyni-z-27-po-31-bereznia-2023-roku-vid-pliusiv-do-minusiv-z-opadamy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», разом з початком квітня на Сумщину прийде не тільки потепління, а і опади обумовлені атмосферними фронтами циклону над Україною.

1 квітня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі дощ, місцями гроза, вдень без істотних опадів. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складаиме +1..+6°, вдень +8..+13°.

2 квітня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +2..+7°, вдень +9..+14°.

3 квітня 2023 року очцкується хмарно з проясненнями, дощ, місцями туман. Вітер південно-східний, з переходом вдень на північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме +4..+9°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.