Погода на СУМЩИНІ з 27 по 31 березня 2023 року: від плюсів до мінусів з опадами…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9877-pohoda-na-sumshchyni-25-ta-26-bereznia-2023-roku-teplo-bez-istotnykh-opadiv-inkoly-doshch

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на початку тижня на Сумщині збережеться нестійка, тепла погода. В середу через вторгнення арктичного повітря в тиловій частині циклону, на декілька днів відбудеться різке зниження температури повітря, очікуються опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

27 березня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень без істотних опадів .. Вітер західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме +2..+7°, вдень +10..+15°.

28 березня 2023 року очікується хмарність з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме +4..+9°, вдень +9..+14°.

29 березня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі дощ з переходом у сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, вдень місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с, вночі місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме +1..+6°, вдень знизиться до -2..+3°.

30 - 31 березня 2023 року: хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень +1..+6°.

Світлина ПУТИВЛЬ СЬОГОДНІ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.