На СУМЩИНІ рашисти використала свій аналог американських «розумних» бомб…

Про це повідомила Defense Express із посиланням на отримані від джерел фото уламків…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9875-ponad-10-kerovanymy-aviatsiinymy-bombamy-rashysty-atakuvaly-terytoriiu-sumshchyny

росія використала свій аналог американських «розумних» бомб для удару по Сумщині в ніч проти 24 березня 2023 року – ворог, імовірно, зміг почати їхнє виробництво.

Видання отримало світлини уламків снаряду та ідентифікувало його як аналог плануючої бомби JDAM-ER, відомої як крилата «розумна» бомба, яка також є на озброєнні ЗСУ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9876-pid-chas-nichnykh-atak-rashystiv-na-misto-bilopiollya-zahynuv-37-richnyi-starshyi-leitenant-politsii-vadym-lystopad

Її перше використання зафіксовано 12 березня 2034 року – в окупованому Донецьку.

Повітряні сили ЗСУ повідомляли, що всього окупанти скинули 11 плануючих бомб, частина з яких є аналогами JDAM-ER.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9874-rashysty-sohodni-vnochi-z-riznykh-vydiv-zbroi-vchynyly-masovyi-obstril-hromad-sumshchyny-dvi-liudy-zahynuly-10-zhyteliv-poraneno-ie-znachni-poshkodzhennia-obiektiv-infrastruktury-ta-zhytlovykh-budynkiv

З огляду на все, рф змогла почати виробництво своїх аналогів JDAM-ER.

Аналогічні уламки були зафіксовані у Донецьку, де підтверджено використання комплекту, який перетворює звичайну 500-кг фугасну ФАБ-500М-62 на плануючу з корекцією за супутниковою навігацією (наявність інерціальної системи, як у повноцінному JDAM-ER, під питанням). Зокрема, про це говорить форма крил, а також кріплення.

З огляду на фото, модуль в якому можуть розміщуватись елементи керування польотом боєприпасу вцілів. Це дозволить точно визначити систему навігації і якщо вона складається лише з супутникової – реалізувати боротьбу з цими аналогами JDAM-ER шляхом створення завад для GPS, ГЛОНАСС та інших подібних систем.

Але у будь-якому випадку, найефективнішим засобом боротьби з цією загрозою є саме знищення носіїв цих бомб.

Видання наголошує, що важливо дізнатися походження електронних компонентів, щоб ліквідувати канали їхнього постачання.

Зокрема, визначити завод-виробник, складність виробництва такого виду боєприпасу у росії, а також технологічний рівень виробництва, що дозволить оцінити реальні виробничі можливості.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9870-na-sumshchyni-rashysty-obstrilialy-4-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.