Погода на СУМЩИНІ 25 та 26 березня 2023 року: тепло, без істотних опадів, інколи невеликий дощ…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9859-pohoda-na-sumshchyni-z-20-po-24-bereznia-2023-roku-teplo-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 25 березня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ, вдень без істотних опадів . Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +6..+11°, вдень +12..+17°.

26 березня 2023 року: хмарно з проясненнями, дощ. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +5..+10°, вдень +10..+15°.

Фотоколаж МИКОЛИ ЛІСНОГО (смт Терни).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.