Під час нічних атак рашистів на місто БІЛОПІОЛЛЯ загинув 37-річний старший лейтенант поліції ВАДИМ ЛИСТОПАД

Керівництво та особовий склад поліції в Сумській області висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Вадима Листопада.

Сьогодні опівночі внаслідок ворожого обстрілу м. Білопілля Сумського району загинув 37-річний старший лейтенант поліції Вадим Листопад.

Під час виконання службових обов'язків інспектор сектору реагування патрульної поліції отримав поранення, несумісні з життям.

Загиблий поліцейський був світлою та гідною людиною, відповідальним та професійним працівником.

Без батька залишилось двоє дітей та велика родина.

Керівництво та особовий склад поліції Сумщини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Вадима.

Світла пам'ять про нього назавжди збережеться в серцях тих, хто його знав, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9875-ponad-10-kerovanymy-aviatsiinymy-bombamy-rashysty-atakuvaly-terytoriiu-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.