Сьогодні вночі та вранці рашисти здійснили обстріли 4 територіальних громад СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 21 березня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили обстріли 4 територіальних громад Сумської області: Середино-Будської та Білопільської, Есманської та Новослобідської.

Середино-Будська громада: вчора вночі був обстріл з мінометів (3 прильоти).

Есманська громада: вночі ворог бив із САУ (4 прильоти).

Білопільська громада: вночі зафіксовано обстріл з артилерії – 2 прильоти. Обстріл продовжився зранку – 6 прильотів.

Новослобідська громада: був артобстріл – 1 прильот.

На щастя, без втрат та ушкоджень».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9858-u-misti-konotop-poproshchaiutsia-iz-heroiamy-iaki-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-vid-okupantiv-rashystiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.